SPONSORLUK

Temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Jojomi Internet Radio, özenle seçilmiş dünya müziklerini kaliteli dinleyici kitlesiyle buluşturmayı hedeflemiştir. Bu proje, kullandığı teknolojiler itibariyle global nitelikler taşımaktadır.


Ağırlıklı olarak elektronik müzik severler için ideal bir yayın akışına sahiptir. Resident DJ mixleri, “Label Nights” adı altında farklı tarzlardaki Labellar ve Recording kuruluşlarının Djlerine özel online etkinliklerle ve 5 farklı özel hazırlanmış programla yayın akışını renklendirmektedir. İleriki aşamalarda hedeflenmiş daha farklı konseptlerde program planları bulunmaktadır.

Yayınımız, 7/24 320Kbps CD ses kalitesinde, özel olarak sıkıştırılmış ses formatında yayınlanmaktadır. 10 Gbps bağlantı hızı ve %99,9 kesintisiz yayın imkanı ile Dünyanın herhangi bir yerinden internet aracığıyla dinlenebilmektedir. Ayrıca mobil iletişim araçları tarafından da dinlenebilmektedir. Dilerseniz App Store ve Google Play’den özel mobil uygulamamızı cihazınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Jojomi çok yönlü bir internet projesi olup, müzik ve eğlenceyi bir arada tutarken sanat, tasarım ve yaratıcı organizasyonlarla pekiştiren bir yapıya sahiptir. Planları ve hedefleri önceden oluşturulmuş, konusunda uzman kurum ve kuruluşların destekleriyle gelişmektedir. Birincil hedeflerinden biri olan kurumsallaşma aşamasında siz değerli yatırımcı, marka, kurum ve kuruluşları Jojomi Eğlence Dünyasının gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Fırsat yakalayıp, fırsat vermek istiyoruz :)